Konzultace v určeném čase musí být vyučujícímu předem oznámena.

Uvedené hodiny jsou vyučovací dle rozvrhu školy. 

0. h 7:10 - 7:55

8. h 14:30 - 15:15

9. h 15:20 - 16:05

10. h 16:10 - 16:55

Učitelé v hlavní budově 

     

Sudý/Lichý t.

Sudý týden

Lichý týden

1

Mgr.

Benešová

Jitka

pondělí 0.h.

   

2

Mgr.

Bezpalcová

Vladimíra

pondělí 8. h.

   

3

PhDr.

Bouhamra

Eva

pondělí 8. h.

   

4

Ing.

Brichtová

Věra

úterý 8.h.

   

5

Mgr.

Coufalová

Iva

pátek 8.h.

   

6

Mgr.

Čechák

Martin

úterý 8.h.

   

7

Mgr.

Čechura

Roman

pondělí 8. h.

   

8

 

Diviš

Jiří

pátek 0. h.

   

9

Ing.

Divišová

Hana

 

pátek 0. h.

pondělí 8. h.

10

Ing. Bc.

Florek

Anton

středa 0.h.

   

11

Ing.

Gruber

Josef

čtvrtek 8.h.

   

12

Mgr.

Haasová

Michala

čtvrtek 8.h.

   

13

Mgr.

Hanzlíček

Miroslav

pátek 8.h.

   

14

Mgr.

Harmadyová

Ivana

středa 8.h.

   

15

Bc.

Hatáková

Anna

středa 8.h.

   

16

Mgr. et Mgr.

Hégrová

Dita

čtvrtek 8.h.

   

17

Ing.

Hlávka

Petr

středa 0.h.

   

18

Mgr.

Hodinářová

Jana

čtvrtek 0.h.

   

19

Mgr.

Holická

Marie

úterý 0.h.

   

20

Mgr.

Hošková

Jana

úterý 8.h.

   

21

Mgr.

Hrabáková

Štěpánka

středa 0.h.

   

22

Ing.

Hůrka

Miroslav

čtvrtek 8.h.

   

23

Ing. Mgr.

Jiroušková

Kristina

středa 8.h.

   

24

Mgr.

Kerndlová

Lucie

čtvrtek 0.h.

   

25

Mgr.

Klajdáčová

Helena

středa 0.h.

   

26

 

Kohout

Jaromír

pondělí 0.h.

   

27

Mgr.

Kohoutová

Veronika

středa 8.h.

   

28

 

Kolovský

Jiří

úterý 0.h.

   

29

Mgr. et Mgr.

Konvář

Jan

pondělí 10.h.

   

30

Mgr.

Kopečková

Ivana

středa 0.h.

   

31

 

Korimová

Hana

 

pátek 0. h.

pondělí 0 h.

32

Mgr.

Koubková

Helena

pátek 8. h.

   

33

Mgr.

Krafčik

Štefan

úterý 8. h.

   

34

Mgr.

Křivohlavá

Helena

středa 8.h.

   

35

Mgr.

Lechmanová

Jana

čtvrtek 8.h.

   

36

Mgr.

Lencová

Nora

čtvrtek 8.h.

   

37

Mgr.

Lukášová

Marie

pondělí 8. h.

   

38

Mgr.

Lukášová

Denisa

středa 0.h.

   

39

Mgr.

Macnerová

Izabela

 

středa 8.h.

pondělí 8.h.

40

Ing.

Maňhal

Martin

pondělí 8. h.

   

41

Mgr.

Mařáková

Andrea

pondělí 8. h.

   

42

Ing.

Mašková

Marie

pondělí 8. h.

   

43

Mgr.

Mužíková

Květoslava

pondělí 8.h.

   

44

Mgr.

Nováková

Daniela

pondělí 8.h.

   

45

Ing.

Novotný

Milan

pátek 0. h.

   

46

Mgr.

Palikarská

Eva

pátek 0. h.

   

47

Mgr.

Pavlík

Štěpán

úterý 0.h.

   

48

Mgr.

Pernicová

Monika

čtvrtek 8.h.

   

49

Mgr.

Pruner

Jiří

úterý 0.h.

   

50

 

Přinda

Jan

středa 0.h.

   

51

Ing.

Richtr

Karel

pondělí 8. h.

   

52

Ing.

Roubalová

Jitka

středa 8.h.

   

53

Ing.

Řežábková

Iva

středa 0.h.

   

54

Mgr.

Sedlecký

Jiří

úterý 0.h.

   

55

Mgr.

Sevelková

Eva

čtvrtek 0.h.

   

56

Ing.

Slavík

Jiří

úterý 8.h.

   

57

Mgr.

Slavík

Petr

čtvrtek 8.h.

   

58

Mgr.

Slavíková

Lenka

čtvrtek 0.h.

   

59

Mgr.

Sojka

Jan

středa 8.h.

   

60

Ing.

Soukupová

Anna

středa 8. h.

   

61

Ing.

Steininger

Pavel

úterý 0.h.

   

62

Mgr.

Strnadová

Dana

středa 0.h.

   

63

Ing.

Šimeček

Jiří

středa 0.h.

   

64

Ing.

Škoula

Martin

pondělí 8. h.

   

65

Mgr.

Špalová

Dagmar

čtvrtek 8.h.

   

66

Mgr.

Štědrá

Alena

úterý 0.h.

   

67

Mgr.

Štraubová

Jitka

pondělí 8.h.

   

68

Mgr.

Šváchová

Jana

pondělí 8. h.

   

69

Mgr.

Švecová

Renata

pátek 0. h.

   

70

Mgr.

Tomášková

Iveta

středa 0.h.

   

71

Mgr.

Ulčová

Veronika

pondělí 0.h.

   

72

Mgr.

Ulrychová

Ivana

úterý 0.h.

   

73

Ing.

Vejvarová

Jiřina

čtvrtek 8.h.

   

74

Ing.

Vlček

Petr

pondělí 8.h.

   

75

Ing.

Vojta

Dalibor

úterý 8.h.

   

76

Mgr.

Vozková

Hana

čtvrtek 8.h.

   

77

Mgr.

Vydrová

Iva

pondělí 8. h.

   

78

JUDr.

Zemanová Lindová

Lenka

úterý 8.h.

   
Konzultační hodiny CPV (učitelé odborného výcviku)
   

Sudý/Lichý t.

Sudý týden

Lichý týden

1

Bejček

Václav

 

úterý, čtvrtek 6:00-7:00

úterý 6:00-7:00

2

Čihák

Václav

 

středa 14:00-15:00

středa 13:00-14:00

3

Hora

Lukáš

středa 6:00-7:00

   

4

Krejčí

Oto

pondělí 6:00-7:00

   
5 Kučera Vít   úterý, čtvrtek 6:00-7:00 úterý 6:00-7:00

6

Segeč

Emil

úterý 6:00-7:00

   

7

Trepeš

Miroslav

úterý 6:00-7:00

   

8

Vondryska

Vladimír

úterý 6:00-7:00

   

9

Vopalecký

Daniel

 

úterý 6:00-7:00

čtvrtek 13:00-14:00

úterý 6:00-7:00