Nabídky zaměstnání nejen pro absolventy (zařazovány aktuálně podle zájmu firem).

Věnujte pozornost také odkazu Spolupráce (stipendijní programy) a Vysoké školy.

    

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň

Přední poskytovatel vakuových řešení pro technologické společnosti a výzkumná centra po celém světě.

Naší specializací je výroba strojů, zařízení a komponentů v oblasti vakuové techniky. Jsme jedničkou v oblasti zakázkové výroby – například pro kosmický průmysl. Naše zařízení, která od prvotního návrhu až po konečný finiš vznikají u nás ve společnosti, můžete vidět po celém světě.

Každoročně se umisťujeme na předních příčkách TOP zaměstnavatelů Plzeňského kraje. Několikrát naše společnost vyhrála anketu Mamma/Parent friendly ocenění, které uděluje vedení Plzeňského kraje společnostem přátelským rodině.

Jsme partnerem několika českých a německých středních a vysokých škol. Pro naše studenty zajišťujeme v případě zájmu i mezinárodní praxi.

Informace o učňovském středisku: https://www.streicher-machinery.cz/kariera/ucnovske-stredisko.

Trainee programy: https://www.streicher-machinery.cz/kariera/trainee-program-a-staze-ve-strojirenstvi.

Více o naší společnosti: https://www.streicher-machinery.cz/nase-spolecnost/profil-spolecnosti.

Doosan Škoda Power je významný evropský výrobce a dodavatel zařízení pro elektrárny, především vybavení strojoven parních turbín. Portfolio zahrnuje parní turbíny v rozpětí výkonů 10 až 1200 MW pro široký rozsah aplikací. Patří mezi TOP zaměstnavatele Plzeňského kraje. Významně podporuje vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců. Je partnerem technických škol a neziskových organizací v regionu. Přehled volných pozic nejen pro absolventy zde.