Úspěch v soutěži v německém jazyce

I v letošním roce se již tradičně konala konverzační soutěž v německém jazyce, tentokráte ovšem v online podobě kvůli koronavirové pandemii. Naši školu v tomto roce reprezentovala Julie Vosyková, studentka třetího ročníku oboru Veřejná správa. V krajském kole vybojovala překrásné druhé místo.

V této soutěži se prověřují a posuzují jazykové dovednosti těch nejlepších němčinářů z různých typů středních škol. Soutěžící konverzují se členy poroty na téma, které si vylosují. Julie se nezalekla online formy soutěže, suverénně zvítězila v okresním kole, a tak jsme jí mohli držet palce v kole krajském. I zde předvedla své rozsáhlé znalosti německého jazyka, pohotové reakce a kreativitu. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů i do budoucna.