Prodloužení členství v Autodesk Akademii

Pro letošní školní rok jsme opět prodloužili členství v Autodesk Academia projektu. Jde o projekt, snažící se o zkvalitnění výchovy nové technické generace.

Program je založen na soustavné spolupráci mezi společností Computer Agency o.p.s. (Brno), firmou Autodesk a středními školami v České republice i na Slovensku.

Computer Agency o.p.s. je organizací, která se věnuje vzdělávací politice společnosti Autodesk Inc. (jiné společnosti se věnují výhradně komerční sféře), proto je toto spojenectví pro nás nesmírně cenné. Díky vzdělávací politice Autodesku mají žáci možnost pracovat s programy doma, díky projektu Autodesk Academia mohou získat i mezinárodně platný certifikát Autodesku (podmínkou je vypracování hodnotného projektu s využitím softwaru Autodesku).