Prodejní výstava ve spolupráci se stacionářem Človíček

Dne 12. 12. 2023 se na naší škole konala prodejní výstava ve spolupráci s denním stacionářem Človíček. Výstavu organizovala třída 2SCA. Celkem se za prodané výrobky podařilo utržit 6 495 Kč. Vybrané peníze budou použity na podporu aktivit stacionáře. Rádi bychom poděkovali všem, kteří si některý z výrobků zakoupili a podpořili tím činnost organizace.

Mimo prodejní výstavu měli studenti pro klienty stacionáře Človíček připravené volnočasové aktivity s doprovodem vánočních koled v pozadí. Jednou z aktivit bylo zdobení perníčků, které si klienti ozdobili podle vlastní fantazie. Další aktivitou bylo hraní pexesa. Třetí aktivita byla zaměřena na malování papírových ozdob, kdy si klienti mohli opět vyhrát se svou fantazií a tvořivostí. Barevné ozdoby klientů se nalepily na stromeček vyrobený z kartonu, který nám zůstal na škole. Poslední aktivitou bylo hraní deskových her, kdy si klienti mohli zahrát Člověče nezlob se, Kloboučku hop, Domino a pár dalších her.

Se všemi aktivitami pomáhali studenti 2SCA.

Akce byla zakončena velmi vydařeným koncertem zaměstnanců a klientů stacionáře. Koncert se odehrál o velké přestávce v prostorách školy.

Předpokládáme, že za celou naši třídu můžeme potvrdit, že si celou akci užili nejen klienti zařízení, ale i studenti 2SCA, zaměstnanci stacionáře a učitelé, kteří se akce zúčastnili.

Naposledy bychom za organizační tým chtěli poděkovat všem, kteří přispěli nákupem výrobků od klientů stacionáře Človíček k podpoře zařízení a všem, kteří pomohli v přípravě a zorganizování aktivit pro klienty.