Výsledky zkoušek Cambridge Assesment

4. prosince 2021 proběhly na naší škole celosvětově uznavané zkoušky ověřující znalosti angličtiny na mezinárodní úrovni a  na začátku měsíce března 2022 konečně obdrželi všichni absolventi Cambridgeských zkoušek ze SPŠ strojnické a SOŠ profesora Švejcara svoje výsledky. A všichni byli úspěšní!

GRATULUJEME!

11 žáků získalo certifikát Preliminary for Schools B1, úroveň B2 First for Schools 19 žáků a na nejvyšší metu C1 Advanced  jich dosáhlo 6.

Pro úspěšné to znamená, že složená zkouška od úrovně B1 nahrazuje profilovou část maturitní zkoušky, žáci absolvují povinně pouze společnou část maturit z anglického jazyka, didaktický test.

Ve školním roce 2022/2023 připravujeme pro nové zájemce opět přípravný test, dle kterého si mohou určit obtížnost zkoušky, kterou by chtěli skládat. FCE a CAE certifikáty pak bude možné získat během podzimu.