Soutěžící strojní mechanici

Úspěšná účast v odborných soutěžích

V soutěžích KOVO JUNIOR 2022 - strojní mechanik a obráběč kovů a v tradičním Memoriálu Mgr. Václava Vilda (Zlatý pohár Linde) se naši žáci dobře prezentovali. Nejúspěšnějším účastníkem byl vítěz kategorie Obráběč kovů Adam Frankovic ze třídy 2OK. Ale ani ostatní se neztratili.

Dne 16. 3. 2022 se konalo na Středním odborném učilišti Domažlice regionální kolo soutěže „KOVO JUNIOR 2022 - STROJNÍ MECHANIK“. Žák třídy 2OKZ Jan Martan obsadil v soutěži 3. místo a postupuje do celostátního kola. Žák třídy 2MS Mattes Burok obsadil v soutěži 6. místo.

Dne 17. 3. 2022 se na Střední škole v Rokycanech, konalo krajské kolo soutěže ve svařování – Memoriál Mgr. Václava Vilda „ZLATÝ POHÁR LINDE“. Žák třídy 3OKZ Jakub Šidlovský obsadil v soutěži 5. místo.

Dne 23. 3. 2022 se na Střední průmyslové škole strojnické a Střední odborné škole profesora Švejcara, Plzeň, konalo regionální kolo soutěže „KOVO JUNIOR 2022 – OBRÁBĚČ KOVŮ – SOUSTRUŽENÍ“. Žák třídy 2OK Adam Frankovic obsadil v soutěži 1. místo a postupuje do celostátního kola. Žák třídy 2OK Petr Řežábek obsadil v soutěži 4. místo.