Mapa webu Česky English Deutsch

Zeměpisná olympiáda 2012

Hlavní stránka / Úvod / Články / Zeměpisná olympiáda 2012

28.3.2012

Zeměpisná olympiáda 2012 Jako každý rok, tak i letos se studenti naší školy zúčastnili Zeměpisné olympiády. Školní kolo se konalo 1. března a zúčastnilo se ho více než dvacet studentů z prvních a druhých ročníků. Připraveny byly otázky týkající se geografie Ameriky, kartografie a životního prostředí. Olympiáda byla rozdělena na část bez atlasu a část, kde se atlas používat směl. Nejlepší řešitelé prvního kola postoupili do okresního kola, které se konalo o 13 dní později. Naši školu reprezentovali Jakub Václavovič a Jitka Vrátníková. Umístili se na krásném 7. resp. 9. místě. Oběma studentům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

      

                    

Autor: Mgr. Jana Míková   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.