Mapa webu Česky English Deutsch

Vánoční prodejní výstava

Hlavní stránka / Úvod / Články / Vánoční prodejní výstava

8.1.2019

Vánoční prodejní výstava

Ve středu 12. 12. 2018, v rámci předmětu Organizace volného času se konala v pořadí již čtvrtá vánoční prodejní výstava ve spolupráci s Denním stacionářem Človíček. Uskutečnila se v učebně č. 34, kde bylo možné si prohlédnout a zakoupit výrobky vyrobené klienty DS Človíček. Na prodejní výstavě nebyly k zakoupení jen výrobky, ale také voda, čaje nebo láhve na pití.

Díky přispění všech se prodejem výrobků podařilo vybrat částku 6 830 Kč, kterou ve Človíčku využijí k nákupu malířských pláten, akrylových barev a dalších výtvarných potřeb k rodícímu se projektu "Tvoření", popřípadě k nákupu koberce do společenské místnosti ve stacionáři.

Výtěžek 2 118 Kč z podpoření projektu "Voda pomáhá" bude stejně jako v loňském roce použit na zajištění svozu a rozvozu klientů s těžkým kombinovaným postižením do zařízení: Stacionář Soběkury, Plamínek Merklín, Domov Radost a Stacionář Človíček.

Akci doprovázel zábavný program určený klientům DS Človíček, který organizovaly žákyně 2.BC. Panovala příjemná a přátelská atmosféra, během které klienti mohli vyrábět přáníčka, vybarvovat omalovánky, podílet se na výrobě vánočního stromu nebo hrát stolní hry. Závěrem byla návštěva tělocvičny, kde si to také všichni užili. 

Autor: tř. 2.BC   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.