Mapa webu Česky English Deutsch

Vánoční prodejní výstava s DS Človíček

Hlavní stránka / Úvod / Články / Vánoční prodejní výstava s DS Človíček

18.12.2017

Vánoční prodejní výstava s DS Človíček

V pátek 8. 12. 2017 se pod vedením třídy 2.BC v rámci předmětu Organizace volného času uskutečnila vánoční prodejní výstava, na které byly, jako již tradičně, k dispozici výrobky klientů Denního stacionáře Človíček. Návštěvníci výstavy si na třetím ročníku prodejní výstavy mohli zakoupit drobné dárky, například věnce, lžičky, šitá zvířátka a mnoho dalšího. Prodejem výrobků se podařilo vybrat částku 5950 Kč, kterou ve Človíčku využijí k nákupu závěsného systému k obrazům malovaných klienty umístěných ve vstupu do stacionáře.

Letos poprvé byla také možnost v rámci prodejní výstavy přispět na projekt "Voda pomáhá", jehož výtěžek bude použit na zajištění svozu a rozvozu klientů s kombinovaným postižením do zařízení: Stacionář Soběkury, Plamínek Merklín, Domov Radost a Stacionář Človíček. Prodejem vody se podařilo získat částku 1191 Kč.

Organizátorky prodejní výstavy si také připravily doprovodný program pro klienty DS Človíček, který byl věnován rukodělným činnostem doprovázeným zpěvem koled. Klienti i žákyně si program velice užili.

Především s přispěním Jany Hudecové se sešlo velké množství potřeb pro tvoření a volnočasové aktivity. Ty, které se nevyužily přímo na místě, pak poputují do Dětského centra, kde udělají radost pod vánočním stromečkem.

Autor: Kristýna Dlouhá, Hana Vozková   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.