Mapa webu Česky English Deutsch

Úspěch žáků SPŠ strojnické, Plzeň v celostátní soutěži „MODELÁŘ 2011“

Hlavní stránka / Úvod / Články / Úspěch žáků SPŠ strojnické, Plzeň v celostátní soutěži „MODELÁŘ 2011“

30.3.2011

Úspěch žáků SPŠ strojnické, Plzeň v celostátní soutěži „MODELÁŘ 2011“ Ve dnech 23. – 25. března 2011 se v prostorách dílen SPŠ strojnické, Plzeň uskutečnil 10. ročník celostátní soutěže odborných dovedností „MODELÁŘ 2011“. Soutěže se zúčastnila čtyři dvoučlenná družstva, a to z Plzně, Ostravy, Uničova a Žďáru nad Sázavou.

V prvních dvou dnech žáci zhotovovali dřevěný model konzoly, jež slouží na výrobu formy pro odlitek. Třetí den vypracovávali test odborných znalostí.

SPŠ strojnickou reprezentovali žáci druhého ročníku: Jakub Čejka, který se umístil na 1. místě v kategorii jednotlivců, a Ladislav Slavík, který ho následoval na 2. místě. Oba chlapci zároveň obhájili 1. místo v kategorii družstev, což potěšilo nejen je samotné, ale i učitele odborného výcviku Josefa Morávka a učitele odborných předmětů a zároveň organizátora celé soutěže Ing. Martina Škoulu, kteří chlapce na soutěž svědomitě připravovali.

Všichni soutěžící obdrželi hodnotné ceny, které žáci jistě využijí při práci ve svém oboru. Putovním pohárem pro vítěze se nyní rok může pyšnit SPŠ strojnická, Plzeň.  Žákům gratulujeme a pedagogům, kteří je připravovali, děkujeme. Zároveň patří dík také Svazu sléváren ČR, který se podílel na sponzorování této soutěže.

Na obr. zleva: Ladislav Slavík (2. místo), Jakub Čejka (1. místo, oba SPŠ strojnická, Plzeň), David Hoffmann (Uničov).

Autor: Ing. Martin Škoula   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.