Mapa webu Česky English Deutsch

Účast na Study Map Day 2017

Hlavní stránka / Úvod / Články / Účast na Study Map Day 2017

2.2.2017

Účast na Study Map Day 2017

Naše škola byla zastoupena prvním ročníku akce Study Map Day 2017, kterou uspořádala Správa informačních technologií města Plzně ve spolupráci s Centrem robotiky Domu digitálních dovedností v prostorách bývalého depa dopravních podniků. Kromě naší školy se zúčastnily tři další střední školy a dále FAV ZČU v Plzni, společnost Doosan Škoda Power, fa Streicher a poradenské instituce. Cílem akce byl nejen nábor na technické obory, ale také podpora a prezentace dalšího vzdělávání.

Zúčastněné organizace se prezentovaly u stánků, na přednáškách a na workshopech pro děti. Naše prezentace byla zaměřena na výuku strojírenských oborů, především Strojírenství (hlavní oblasti, předměty, činnosti), workshopy (modelování v softwaru Autodesk 123D Design) vedl pracovník Centra robotiky, já jsem workshopy uvedl krátkou prezentací na téma tvorby výpočtového modelu, tvorby 3D modelu s ukázkou pevnostní analýzy a výroby rychlého prototypu 3D tiskem s ukázkou modelu („Od nápadu k prototypu“).

Velmi dobře školu reprezentovali žáci třídy 3MEA  Jan Mulač a Nguyen Dinh Tiep, byli kultivovaní, spolehliví a dokázali podávat i informace.

(Titulní foto organizátoři)

Autor: Josef Gruber   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.