Mapa webu Česky English Deutsch

Téma Kniha - brána do světa fantazie zaujalo

Hlavní stránka / Úvod / Články / Téma Kniha - brána do světa fantazie zaujalo

16.12.2014

Téma Kniha - brána do světa fantazie zaujalo V rámci Týdne knihoven (6. - 12.10. 2014) obor Informační služby - knihovnictví vyhlásil výtvarnou soutěž pro žáky základních škol s tématem Kniha - brána do světa fantazie. Téma žáky ZŠ a ZUŠ zaujalo, osm škol z Plas, Stříbra a Plzně zaslalo své práce na naši školu.

Obdrželi jsme 95 výtvarných prací a nejen počet, ale především jejich velmi dobrá úroveň byla pro nás velmi milým překvapením. Porota měla nelehký, ale velmi příjemný úkol vybrat vítěze v jednotlivých kategoriích. Těmi se stali tito žáci:
 1. stupeň - 1. místo:  Nela Štěrbová, ZŠ Mánesova, Stříbro; 2. místo:  Václav Poustka, 26. ZŠ Plzeň – Litice, Jakub Harazím, 15. ZŠ, Terezie Brzkové 33, Plzeň; 3. místo:  Jan Kříž, 15. ZŠ, Terezie Brzkové 33, Plzeň, Daniela Marešová, 26. ZŠ Plzeň – Litice,
2. stupeň - 1. místo: Eva Filipová, ZŠ Plasy; 2. místo: Kateřina Pechová, 21.ZŠ, Slovanská alej 13, Plzeň, Lucie Martínková, 15. ZŠ, Terezie Brzkové 33, Plzeň; 3. místo: Lucie Tlačilová, Markéta Bujakowská, 14. ZŠ, Zábělská 25, Plzeň, Duong The Anh, 21.ZŠ, Slovanská alej 13,  Plzeň
 ZUŠ - 1. místo: Simona Linhartová, 12 let, Michaela Šlajferčíková, 9 let, ZUŠ Plasy; 2.místo: Eliška Popelová, 10 let, ZUŠ Plasy, Izabela Soullierová, 12 let, ZUŠ Plasy
3. místo: Kristýna Vagnerová, 14 let, ZUŠ Plasy
 Zvláštní cena poroty:  Václava Sedláková, Denisa Hrochová, Markéta Bujakowská, Alžběta Váňová, 14. ZŠ, Zábělská 25, Plzeň (keramika), Barbora Mládová, 26. ZŠ, Skupova 22, Plzeň, (komiks)
 
Ceny budou vítězům předány 17.12. 2014 na tradiční předvánoční akci naší školy Vánoční čtení -Mezinárodní Vánoce. Vítězům srdečně blahopřejeme!

 

Autor: Mgr. Vladimíra Bezpalcová   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.