Mapa webu Česky English Deutsch

Sportovní kurz boří hranice mezi jednotlivými obory

Hlavní stránka / Úvod / Články / Sportovní kurz boří hranice mezi jednotlivými obory

17.6.2014

Sportovní kurz boří hranice mezi jednotlivými obory Část studentů druhých ročníků na několik dní unikla každodennímu plzeňskému shonu a odjela na sportovní kurz do slunného Španělska. Během 10 dnů si za dohledu skupinových vedoucích (Mgr. Čecháka, Mgr. Daškové, Mgr. Mužíkové a Mgr. Králové) účastníci užili bohatého programu, sjeli vodní skluzavky v Marinelandu, zhlédli vystoupení cvičených delfínů a tuleňů, navštívili Barcelonu, projeli se na lodi, ale především soutěžili ve sportovních aktivitách.

Družstva byla velmi vyrovnaná, proto každou soutěž provázelo povzbuzování spoluhráčů i aplaus za každý získaný bod. Soutěže byly různorodé, proto si každý mohl najít alespoň jednu, ve které vynikl - skákání přes švihadlo, potápění se, házení frisbee, fotbalové utkání, plavání či běh. Nesoutěžní disciplínou se stalo stavění lidských pyramid, hra, která studenty pobavila a ukázala jim, že pokud budou držet spolu, dokážou vše, co chtějí. V zápalu hry zapomněli, kdo je strojař a kdo tělocvikář, kdo je knihovník a kdo mechanik, a bavili se všichni spolu.
 
Protože nám přálo i počasí, mohli jsme se opalovat, plavat v moři i bazénu a zbyl čas i na krámky se suvenýry a oblečením, které lemovaly cestu k hotelu. Pro zájemce byly připraveny výlety za poznáním i zábavou. Myslím, že pobyt se opravdu vydařil a všichni odjížděli spokojení. Věřím, že se tímto obnoví tradice zahraničních sportovních kurzů, které studentům přinášejí nezapomenutelné zážitky.
 
 
 

Autor: Mgr. Michaela Králová   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.