Mapa webu Česky English Deutsch

Soutěž Ars Poeticae 2016

Hlavní stránka / Úvod / Články / Soutěž Ars Poeticae 2016

5.6.2016

Deset žáků naší školy se zúčastnilo soutěže Ars Poeticae 2016, do které se zasílaly umělecké překlady básní a vlastní tvorba v cizím jazyce. Do dalšího (a zároveň finálního) kola postoupili Daniel Černý z 2. D a Tereza Klencová z 3. E. Tito dva studenti byli následně pozváni na seminář k překladům a vlastní tvorbě, který se konal ve středu 1. června ve Státní vědecké knihovně a kde se rovněž vyhlašovaly nejlepší práce. Jedním z vítězů se stal i Daniel Černý. Ocenění všech studentů naší školy, kteří též poslali svoje umělecká díla, a vyhlášení školních výsledků se bude konat v úterý 14.6. 2016 o velké přestávce ve Velké aule. Daniel Černý, 2D

Autor: Mgr. Helena Křivohlavá   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.