Mapa webu Česky English Deutsch

Otevření Obvodní knihovny Bory v naší škole

Hlavní stránka / Úvod / Články / Otevření Obvodní knihovny Bory v naší škole

29.9.2011

Otevření Obvodní knihovny Bory v naší škole 15. 9. 2011 se konalo slavnostní otevření staronové pobočky Knihovny města Plzně - Obvodní knihovny Bory v nových prostorách, které knihovně pronajala naše škola. Svou přítomností tuto akci poctili i primátor Mgr. Martina Baxa, ředitelka knihovny Mgr. Helena Šlesingerová, ředitel SPŠ strojnické a SOŠ prof. Švejcara Ing. Rostislav Študent.

Knihovna disponuje 30 000 svazky a 120 tituly periodik (literární díla na MC kazetách a CD, také MP3, jazykové MC kazety a CD, komiksy, fantasy a sci-fi literatura, cizojazyčná krásná literatura).

Do pracovní náplně knihovny patří absenční půjčování, ale také bezplatné lekce a besedy pro školy, soutěže pro děti, individuální lekce nejen pro seniory – základní seznámení s počítačem, internetem, skenerem a textovým editorem, on-line katalogem, donášková služba invalidním občanům, internet a PC se sadou MC Office, bezdrátové připojení k internetu – Wi-Fi, barevný a černobílý tisk z PC, skener, kopírování z materiálů knihovny.

Otevírací doba je Po, Út, Čt, Pá - 9.00 - 18.00, St 9.00 - 12.00.
Kontakt:
tel.: 378 038 250, 378 038 251, e-mail: bory@plzen.eu, vedoucí: Markéta Karpíšková

Autor: Alena Štědrá   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.