Mapa webu Česky English Deutsch

Literární mapa města Plzně

Hlavní stránka / Úvod / Články / Literární mapa města Plzně

25.9.2015

Literární mapa města Plzně

Dne 23. září 2015 byla naplánována akce s názvem „Literární mapa města Plzně“. Zúčastnila se naše třída 4. A spolu s 4. D, byli jsme rozděleni do skupin, kdy půlka skupin startovala od divadla J. K. Tyla a druhá půlka od vrátnice naší školy. Nejprve jsme úplně nevěděli, kde začít, ale s první rozluštěnou ulicí se nám pracovalo už dobře a celkem rychle. Když jsme ve městě potkávali ostatní skupiny, bylo vidět, že se všichni snažíme pracovní listy co nejvíce vyplnit a později je proměnit za jedničku. Kromě záludných otázek bylo naším nepřítelem i počasí. Byli jsme rádi, že je pro nás připraven program, který nás vytáhne z každodenního stereotypu sezení ve škole a společně s lepším poznáním Plzně nám pomůže oprášit naše znalosti.

Autor: Jan Tobiáš, 4.A   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.