Mapa webu Česky English Deutsch

Exkurze - MBtech Bohemia

Hlavní stránka / Úvod / Články / Exkurze - MBtech Bohemia

25.4.2013

Dne 24. 4. 2013 se žáci třídy 3MZ v rámci projektu Modernizace výuky technologie, odborné praxe a měření ve strojírenství, reg. č. CZ.1.07/1.1.30/01.0029 zúčastnili exkurze ve firmě MBtech Bohemia na Borských polích. Tato exkurze probíhala v rámci dne otevřených dveří, který firma MBtech Bohemia pořádala.


Při zahájení seznámil ředitel firmy Ing. Vohnout žáky s historií společnosti MBtech Bohemia. Plzeňské středisko se zabývá návrhem a realizací výrobních přípravků (zejména pro svařence) a nástrojů (vstřikovací formy pro termoplastové výlisky) pro ověřovací série vozidel Mercedes. Dále středisko provádí zkušební testování vybraných vozidel Mercedes. Po úvodu si žáci v menších skupinách prošli s průvodcem celý provoz (Konstrukce, Technologie, Výrobna forem, Výrobna přípravků, Zkušebna vstřikování, Kontrola a měření). Naši studenti se také, zúčastnili vědomostní soutěže s možností vyhrát jízdní kolo. Exkurze byla velmi zajímavá a studentům otevřela další možnosti uplatnění po skončení studia.

Autor: Ing. Zdeněk Němeček a Ing. Petra Mašková   |   Sekce: Články | Aktivity projektu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.