Mapa webu Česky English Deutsch

Den otevřených dveří

Hlavní stránka / Úvod / Články / Den otevřených dveří

7.12.2011

Den otevřených dveří Dne 2. 12. 2011 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Rodiče a uchazeči mohli nahlédnout do tříd, do dílen i do odborných učeben a knihovny. Mohli se seznámit s obsahem učiva jednotlivých oborů, podrobně se zajímat o jednotlivé vyučovací předměty, možnosti navazujícího studia i o možnosti uplatnění na trhu práce.

Přítomni byli i zástupci firem, se kterými škola spolupracuje, a které mají zájem o naše kvalifikované absolventy. Zastupce Západočeské univerzity v Plzni  informoval o možnostech pomaturitníno studia. Učitelé i vedení školy zodpovídalo dotazy, které se týkaly možností studia na naší škole, studenti provázeli uchazeče po budově, byly připraveny ukázky z hodin odborných předmětů a studenti třídy 1.A si nacvičili pro návštěvníky malé divadelní představení. Další Den otevřených dveří proběhne v pátek 20. 1. 2012. Jste srdečně zváni!

Fotografie

Autor: Alena Štědrá   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.