Mapa webu Česky English Deutsch

5. prodejní výstava ve spolupráci se stacionářem Človíček

Hlavní stránka / Úvod / Články / 5. prodejní výstava ve spolupráci se stacionářem Človíček

22.12.2019

5. prodejní výstava ve spolupráci se stacionářem Človíček

V pátek 6. 12. 2019 se v rámci předmětu Organizace volného času konala 5. prodejní výstava ve spolupráci se stacionářem Človíček pro osoby se zdravotním postižením. Konala se v učebně č. 34, mohli jste si prohlédnout nebo zakoupit drobné výrobky vyrobené klienty DS Človíček. Díky studentům a učitelům se podařilo vybrat částku 8 211 Kč, kterou ve Človíčku využijí k další podpoře projektu "Malování". Malou ukázku obrazů vytvořených klienty jste mohli vidět na nástěnce umístěné před třídou, ve které se konala prodejní výstava.

Dále také byla možnost k zakoupení vody, čaje a láhve na pití k podpoření projektu "Voda pomáhá" bude stejně jako v loňském a předloňském roce použit na zajištění svozu a rozvozu klientů s těžkým kombinovaným postižením do zařízení: Stacionář Soběkury, Plamínek Merklín, Domov Radost a Stacionář Človíček. Prodejem se podařila vybrat částka 830 Kč.

Žákyně 2.BC si pro klienty Stacionáře Človíček připravily zábavný program. Byl zaměřený na kolektivní hry, výtvarné práce a pohybové hry v tělocvičně. Klienti a žákyně si ke konci společně zazpívali. Všichni si program velice užili.

Autor: Barbora Bláhová, 2.BC   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.