Mapa webu Česky English Deutsch

4. ročník akce Spolu mezi domy

Hlavní stránka / Úvod / Články / 4. ročník akce Spolu mezi domy

27.9.2019

4. ročník akce Spolu mezi domy

Dne 18. 9. 2019 se konal již 4. ročník akce „Spolu mezi domy“ pořádané stacionářem Človíček, službou Jdeme dál a DOZP Nováček. Akce se zúčastnily vybrané žákyně ze druhého a třetího ročníku oboru Sociální činnost. Návštěvníci akce z mateřských či základních škol, i z řad široké veřejnosti mohli společně s klienty a pracovníky jednotlivých zařízení projít cestu s osmi zastaveními, kde plnili jednotlivé úkoly a po jejich splnění na ně čekala v cíli zasloužená odměna.

Žákyně v rámci předmětu Organizace volného času připravily papírové tulipány, kníry, klobouky či korunky, které si účastníci mohli na stanovišti naší školy vyzdobit, následně přilepit na špejli a třeba si i udělat vtipnou fotografii. Aktivita byla vhodná jak pro děti tak i osoby se zdravotním postižením. Žákyně si díky této aktivitě vyzkoušely komunikaci a práci s jednotlivými cílovými skupinami a přenesly tak teoretické znalosti do praxe.

Součástí akce byl kromě plnění úkolů i doprovodný kulturní program, při němž bylo možné nahlédnout do interiérů Stacionáře Človíček pro osoby se zdravotním postižením, přispět svým výtvorem do plotové obrázkové galerie a na závěr si poslechnout koncert Dětského pěveckého sboru Jiřičky Plzeň a kapely S.O.N.

Facebook.

Autor: Mgr. Hana Vozková   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.