Mapa webu Česky English Deutsch

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

8.2.2017

Dne 6. 2. 2017 se konalo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Na 1. místě se umístila žákyně Klára Fajfrová z 1E, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole soutěže. Na 2. místě byla Jana Nemétová rovněž z 1E a 3. místo obsadila Eva Brejchová z 2D. Vítězné žákyně byly odměněny pěknou cenou, která jim pomůže k dalšímu zlepšování znalostí anglického jazyka, obdržely voucher - roční předplatné anglického časopisu Bridge.

Zúčastnilo se celkem 42 žáků, hodnotící komisi tvořily učitelky anglického jazyka Mgr. Veronika Ulčová, Mgr. Marie Šimáková a Mgr. Jitka Štraubová.

V poslechovém testu prokázali všichni soutěžící velmi slušné znalosti anglického jazyka. Z nich bylo vybráno 8 nejlepších. Ti si vylosovali téma, na které pak samostatně hovořili. Museli umět nejen správně používat cizí jazyk, ale mít i dobré znalosti ke zvolenému tématu.

Projevené výborné jazykové dovednosti i znalosti svědčí o tom, že máme šikovné žákyně a žáky a že úroveň výuky anglického jazyka na naší škole je velmi dobrá.

(Mgr. Veronika Ulčová)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.