Mapa webu Česky English Deutsch

Obnovené členství v Autodesk Akademii

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / Obnovené členství v Autodesk Akademii

8.4.2021

V minulých dnech jsme obnovili členství v projektu Autodesk Academia. Program je založen na soustavné spolupráci mezi společnosti Computer Agency o.p.s., Brno, firmou Autodesk a středními školami v České republice i Slovensku. Pro žáky i učitele se nabízejí zajímavé možnosti.

Hlavní cíle programu:

  • integrace moderní technologie do výuky
  • zvýšení odborného vzdělání pedagogů
  • vytvoření komunity pro sdílení informací

Společnost Autodesk poskytuje školám pro výuku denního studia výukové licence softwaru, učitelé a žáci mohou využít licence pro domácí přípravu (jde o plné verze programů). Pro získání této osobní licence (na 1 rok) je třeba prokázat příslušnost ke škole (dokumentem Eligibility Letter, nebo žákovskou průkazkou).

Do projektu Autodesk Academia patří organizace Academia Fóra (setkání učitelů a odbornými přednáškami) a také žákovské soutěže Autodesk Academia Design. Ta je určena pro přemýšlivé nadšence, kteří s programy pro 2D a 3D modelování tráví mnohem více času, než jim poskytují vyučovací hodiny. Je to výzva pro nastupující žáky, protože už několik let jsme soutěž nemohli obsadit – prostě nebyl vhodný soutěžící. Přitom v začátcích naši žáci tuto soutěž vyhrávali… Dále mohou žáci získat mezinárodně platný certifikát Autodesku, pokud zpracují kvalitní projekt v softwaru Autodesk.

Odkaz na stránky AA


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021


Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.