Mapa webu Česky English Deutsch

Návštěva z Hong Kongu

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / Návštěva z Hong Kongu

2.2.2017

Návštěva z Hong Kongu

Dne 30.1. 2017 navštívila naši školu skupina studentů z Hong Kongu. Vybraní žáci ze SPŠ strojnické a SOŠ profesora Švejcara se zúčastnili této akce a pro své čínské kolegy si připravili řadu zábavně-vzdělávacích aktivit.

Dorozumívacím jazykem byla angličtina, díky které si studenti obou národností procvičili své jazykové dovednosti. Formou prezentací jim byl představen náš kraj, památky a tradice a také naše škola, se kterou se po zbytek programu seznamovali prostřednictvím návštěvy některých z našich odborných učeben a aktivitami ve vyučovacích hodinách, kdy například zdobili perníčky a vyráběli si na ně dekorativní krabičky nebo zahraniční studenti představili čínskou abecedu studentům českým. Třešničkou na dortu byl závěrečný kvíz, kdy si studenti z Hong Kongu ověřili nově nabyté informace.

Tato akce obohatila o nové vědomosti nejen studenty z ciziny, ale i nás, protože jsme se dozvěděli mnoho informací o jejich zemi, školách a tradicích.

(Tereza Klencová, 4.E)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.