Mapa webu Česky English Deutsch

Nabídka kroužku pro žáky ZŠ

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / Nabídka kroužku pro žáky ZŠ

17.11.2019

Nabídka kroužku pro žáky ZŠ

V rámci projektu Motivace pro technické vzdělávání mládeže Plzeňského kraje 2019 nabízíme od ledna 2020 kroužek pro žáky ZŠ Základy objektového programování - jazyk Pascal. Podrobnosti v přiložené pozvánce a na odkazu Kroužky pro žáky ZŠ.

Pozvánka

Letáky

Kroužek se výborně osvědčil u žáků naší školy, kteří ho absolvovali a pak nám nastoupili. A nemusí ani nastoupit na naši školu. Jde o to, že na vlastní kůži získají zkušenost se střední školou obecně, poznají středoškolský přístup i prostředí a přechod ze základní školy na střední je pro ně lehčí. (Ing. P. Vlček)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.