Mapa webu Česky English Deutsch

6. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / 6. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

22.2.2019

6. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Dne 7 .2. 2019 se konal 6. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje. Soutěž probíhala v prostorách Fakulty elektrotechnické ZČU v Plzni v učebnách EP 110, EP 120 a EP 130. Letošního ročníku se zúčastnilo 32 soutěžních týmů z 12 středních škol. Naši školu v kategorii II reprezentovali žáci 4. ročníku oboru Strojírenství Petr Konopík a Antonín Křížek s projektem „Model pro srovnání přenosu tažné síly na železnici pomocí ozubení nebo adheze“.

Soutěž probíhala ve třech kategoriích:

I.Teoretické práce – projekt s praktickým experimentem

II.Praktické práce – vytvoření fyzického modelu

III.Praktické práce – vytvoření virtuálního modelu

Porota hodnotila všechny práce společně, bez ohledu na vyhlášené kategorie a naši žáci se umístili v páté oceněné skupině. Vítězové převzali ceny z rukou hejtmana Josefa Bernarda, rektora Západočeské univerzity v Plzni Miroslava Holečka, náměstkyně hejtmana Ivany Bartošové a vedoucí odboru školství Jaroslavy Havlíčkové.

(Ing. Petra Mašková, titulní foto Plzeňský deník)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.