Mapa webu Česky English Deutsch

5. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / 5. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

12.2.2018

5. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Dne 8 .2. 2018 se konal 5. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje. Soutěž probíhala v prostorách Fakulty elektrotechnické ZČU v Plzni v učebnách EP 110, EP 120 a EP 130. Letošního ročníku se zúčastnilo 33 soutěžních týmů z 12 středních škol. Naši školu v kategorii II reprezentovali žáci 4. ročníku oboru Elektrotechnika Petr Krieglstein a Jan Mulač s projektem „Automatická linka“ (vedoucí projektu Ing. Petr Hlávka).

Soutěž probíhala ve třech kategoriích:

I.Teoretické práce – projekt s praktickým experimentem

II.Praktické práce – vytvoření fyzického modelu

III.Praktické práce – vytvoření virtuálního modelu

Porota hodnotila všechny práce společně, bez ohledu na vyhlášené kategorie, a naši žáci se umístili ve skupině, která obdržela hlavní cenu, kterou převzali z rukou hejtmana Plzeňského kraje pana Josefa Bernarda a rektora Západočeské univerzity v Plzni pana Miroslava Holečka.

(Ing. Petra Mašková)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.