Mapa webu Česky English Deutsch

4. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / 4. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

19.2.2017

4. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Ocenění

Dne 9.2.2017 se konal 4. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje. Soutěž probíhala opět v prostorách Fakulty elektrotechnické ZČU v Plzni v učebnách EP 110, EP 120 a EP 130. Letošního ročníku se zúčastnilo 32 soutěžních týmů z 10 středních škol. Naši školu v kategorii II úspěšně reprezentovali žáci 4. ročníku oboru Strojírenství s projektem „Kladnice“ Simon Kalombo a Jiří Smitka.

Soutěž probíhala ve třech kategoriích:

I. Teoretické práce – projekt s praktickým experimentem

II. Praktické práce – vytvoření fyzického modelu

III. Praktické práce – vytvoření virtuálního modelu

Porota hodnotila všechny práce společně, bez ohledu na vyhlášené kategorie a naši žáci se umístili ve skupině, která obdržela hlavní cenu, kterou převzali z rukou náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje Ivany Bartošové a rektora Západočeské univerzity v Plzni doc. Dr. RNDr. Miroslava Holečka.

(Ing. Petra Mašková, vedoucí projektu)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.