Mapa webu Česky English Deutsch

3. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Hlavní stránka / Úvod / Aktuality / 3. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

22.2.2016

3. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje

Dne 18. 2. 2016 se konal 3. ročník Technické olympiády Plzeňského kraje. V letošním roce soutěž probíhala v prostorách budovy NTIS – Fakulty aplikovaných věd ZČU v Plzni v učebnách US 207, UC 210 a US 217. Letošního ročníku se zúčastnilo 39 soutěžních týmů ze 14 středních škol. Naši školu v kategorii II reprezentovali žáci 4. ročníku oboru Elektrotechnika Michal Smutný a Jakub Šašek s projektem „Quadroletadlo“ a žáci 4. Ročníku oboru Strojírenství Jiří Rejthar a Pavel Vyskočil s projektem „Přídavné hoblovací zařízení“.

Soutěž probíhala ve třech kategoriích:

I. Teoretické práce – projekt s praktickým experimentem.

II. Praktické práce – vytvoření fyzického modelu.

III. Praktické práce – vytvoření virtuálního modelu.

Porota hodnotila všechny práce společně, bez ohledu na vyhlášené kategorie, a naši žáci se umístili mezi 20 oceněnými týmy. Nejlépe hodnocené týmy obdržely jako odměnu tablety a finanční poukazy v hodnotě od 1 000 do 5 000 korun. Žáci 4. ročníku oboru Elektrotechnika Michal Smutný a Jakub Šašek s projektem „Quadroletadlo“  se umístili v 1. oceněné skupině a žáci 4. ročníku oboru Strojírenství Jiří Rejthar a Pavel Vyskočil s projektem „Přídavné hoblovací zařízení“ bodovali ve 2. oceněné skupině. Ceny převzali z rukou hejtmana Plzeňského kraje pana Václava Šlajse.

(Ing. Petra Mašková)


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.