Mapa webu Česky English Deutsch

Rok ve Francii

Hlavní stránka / Škola / Rok ve Francii

Studium na střední škole "ROK VE FRANCII"

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara ve spolupráci s Francouzskou aliancí v Plzni a Francouzským institutem v Praze nabízí svým studentům možnost studovat jeden rok ve Francii.

Čeští studenti plní řádnou docházku stejně jako jejich francouzští spolužáci. Ubytování mají přes týden zajištěné na internátě školy a stravují se ve školní jídelně (snídaně, oběd, večeře), víkendy tráví v hostitelských rodinách.

Studium se realizuje ve třetím ročníku studia a vždy se snažíme najít školu s podobně zaměřeným oborem studia jako na naší škole.

Uchazeči o studium musí splňovat tato kritéria: být občanem ČR, být mladší 18 let, ovládat francouzský jazyk minimálně na úrovni A2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky, studovat další cizí jazyk (angličtina, němčina, španělština).

Pokud jste dočetli až sem a tato myšlenka vás zaujala, nemusí být pro vás ani překážkou neznalost francouzského jazyka. Naše škola vám totiž nabízí kurz francouzského jazyka zdarma. Hodiny se zájemci o tento pobyt probíhají 3x až 4x týdně od 6:55 hod.

Celkové roční náklady na pobyt ve Francii představují cca 100 000,- Kč a zahrnují ubytování v internátě školy, stravování (plná penze), víkendové pobyty v hostitelské rodině, dopravu, pojištění a kapesné. Naši partneři na tento program přispívají jednou zpáteční jízdenkou a zaplacením internátu po dobu prvního trimestru.

Více informací najděte na stránkách: http://www.ifp.cz/Programme-Un-an-en-France.


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021


Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.