Mapa webu Česky English Deutsch

Modernizace výuky a automatizace, reg. č. CZ.1.14/2.4.00/34.03175

Hlavní stránka / Projekty / ROP - AUT

Aktuálně - říjen 2018

V říjnu uběhl další rok doby udržitelnosti projektu.

Říjen 2017

V říjnu uběhl další rok doby udržitelnosti projektu.

Září 2016

Proběhlo první monitorovací období, ve kterém byly udrženy všechny deklarované indikátory platné k vyúčtování žádosti o dotaci.

Ukončení projektu

Projekt Modernizace výuky a automatizace ukončil fyzickou realizaci ke dni 30. 9. 2015. K tomuto datu jsou dodány všechny části vybavení, které jsou součástí 8 souborů (automatických a pneumatických sad včetně IT). Projekt nyní prochází fází vyúčtování, kdy se zpracovává ZMZ a ŽoP. projekt bude ukončen k datu 27. 10. 2015. Dále pro kontrole odevzdaných podkladů a fyzické kontrole na místě, dojde k proplacení nákladů, které jsou v rámci celkové výše uznatelných a neuznatelných nákladů 3.856.888,66. Škola by měla z uznatelných nákladů obdržet 85%. Nyní je možné výstupy projektu využívat k výuce. Za rok se bude podávat monitorovací zpráva v době udržitelnosti a v ní budeme moci zhodnotit všechny přínosy tohoto projektu. Nedílnou součástí celého projektu byli naši partneři, kteří se školou spolupracují dlouhodobě. Jedná se o Západočeskou univerzitu v Plzni a Doosan Škoda Power s.r.o.


Starší oznámení

 

Cílem projektu je zvýšení odborných znalostí a dovedností žáků se zaměřením na strojírenství a mechatroniku v oblasti automatizace výroby. Výukové sady zakupované v rámci projektu obsahují moderní a výkonné pneumatické, elektropneumatické prvky a senzory. Tyto sady umožní rozšíření stávajících čtyř pracovišť v odborné učebně o další dvě a zároveň se všechny pracoviště zmodernizují. Součástí této učebny budou i počítače se softwarem, který se používá při grafickém řešení automatizačních úloh. Pro snazší pochopení principů jednotlivých prvků a obvodů se bude používat dataprojektor.


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021


Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.