Mapa webu Česky English Deutsch

Přednášky Uplatnění metody FMEA v praxi - snižování rizik ve výrobě a Moderní způsoby zpracování plechů

Hlavní stránka / Projekty / Projekty OPVK / CZ.1.07/1.1.30/01.0029 / Aktivity projektu / Přednášky Uplatnění metody FMEA v praxi - snižování rizik ve výrobě a Moderní způsoby zpracování plechů

28.11.2014

Přednášky Uplatnění metody FMEA v praxi - snižování rizik ve výrobě a Moderní způsoby zpracování plechů

Ve dnech 21. a 27. listopadu 2014 proběhly v rámci projektu Modernizace výuky technologie, odborné praxe a měření ve strojírenství, reg. č. CZ.1.07/1.1.30/01.0029 přednášky na téma Uplatnění metody FMEA v praxi - snižování rizik ve výrobě pod vedením lektora Ing. Josefa Strnada (úvodní obr.) z firmy DIOSS NÝŘANY a.s. a Moderní způsoby zpracování plechů pod vedením lektora Ing. Josefa Bufky z téže firmy.

Firma DIOSS NÝŘANY a.s. se zabývá výrobou svařenců z černých, nerezových a hliníkových plechů. Hlavní výrobky v tomto oboru jsou skříně klimatizací pro kolejová vozidla a autobusy z hliníkového plechu, nebo nerezu, rámy a kapotáže kompresorů a díly pro zemní stroje. Dále se firma zabývá výrobou ohýbaných trubek na NC ohýbačkách pro výměníky tepla. První přednášky se zúčastnily třídy 4ST a 4ME  oborů Strojírenství a Elektrotechnika a druhé žáci třídy 3ST oboru Strojírenství. Žáci se seznámili s novinkami a praktickými zkušenostmi v oblasti snižování rizik ve výrobě a moderními způsoby zpracování plechů.

Ing. J. Bufka

Autor: Ing. Petra Mašková   |   Sekce: Aktivity projektu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021


Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.