Mapa webu Česky English Deutsch

Přednáška na téma Výroba surového železa, oceli a jejich metalurgické vlastnosti včetně tepelného zpracování a použití

Hlavní stránka / Projekty / Projekty OPVK / CZ.1.07/1.1.30/01.0029 / Aktivity projektu / Přednáška na téma Výroba surového železa, oceli a jejich metalurgické vlastnosti včetně tepelného zpracování a použití

12.12.2014

Přednáška na téma Výroba surového železa, oceli a jejich metalurgické vlastnosti včetně tepelného zpracování a použití                	Dne 10. prosince 2014 proběhla v rámci projektu Modernizace výuky technologie, odborné praxe a měření ve strojírenství reg. č. CZ.1.07/1.1.30/01.0029 přednáška na téma Výroba surového železa, oceli a jejich metalurgické vlastnosti včetně tepelného zpracování a použití pod vedením lektora Dr. Ing. Miloslava Kesla z firmy PILSEN TOOLS s.r.o.

PILSEN TOOLS s.r.o. se zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou řezného a upínacího nářadí, závitových měřidel a kalibrů, speciálního nářadí, přípravků, tvrdoměrů, forem pro vysokotlaké vstřikování plastických hmot, tepelným zpracováním kovů a strojními kooperacemi. Tentokrát byla přednáška zaměřena zejména na výrobu surového železa a oceli a zúčastnili se jí žáci třídy 1STB oboru Strojírenství. 

 

Autor: Ing. Petra Mašková   |   Sekce: Aktivity projektu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021


Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.