Mapa webu Česky English Deutsch

Návštěva Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2012

Hlavní stránka / Projekty / Projekty OPVK / CZ.1.07/1.1.30/01.0029 / Aktivity projektu / Návštěva Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2012

17.9.2012

Návštěva Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2012

Dne 12. září 2012.
Místo jednání: Brno.
Účel cesty: návštěva Mezinárodního strojírenského veletrhu 2012 a jednání se zástupci firem, dodávajících techniku dotovanou z prostředků OP VK.
Účastníci: Ing. Petra Mašková, Ing. Petr Hlávka, Ing. Josef Gruber, Ing. Marie Mašková, Karel Žižkovský, Josef Dobrý, Jaromír Kohout, Ing. Jiří Slavík, Ing. Zdeněk Němeček a žáci tříd 2MS, 3MS, 3MZ, 3ST, 3ME.

Účelem návštěvy MSV Brno 2012 byla kromě prohlídky expozic strojírenských firem také jednání se zástupci výrobců techniky, která má být pořízena z dotace projektů OP VK. Ing. P. Mašková a Ing. M. Mašková jednaly se zástupci firem W H P TECHNIK s.r.o. a Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu, které v rámci projektu Modernizace výuky technologie, odborné praxe a měření ve strojírenství, reg. č. CZ.1.07/1.1.30/01.0029 dodávají měřicí přístroje. V rámci tohoto projektu jednal p. Jaromír Kohout v expozici Welding se zástupci firem, jež se zabývají svařováním, svařovacími zdroji, přídavným materiály pro svařování apod. Na základě osobního jednání byly získány některé materiály či byla přislíbena videa na DVD a další výukové materiály, které poslouží doplnění výuky v dílenských cvičeních (v projektu Klíčová aktivita 01). Jednalo se firmy ESAB s.r.o., Kemper, SIEF Technology – Modena-Itálie, Air Production, Siegmund – JC-Metal s.r.o, U.S. Steel Košice s.r.o., Slovensko.

Foto 1, foto 2

 

Autor: Josef Gruber   |   Sekce: Aktivity projektu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.