Mapa webu Česky English Deutsch

Aktivity projektu

Hlavní stránka / Projekty / Projekty OPVK / CZ.1.07/1.1.00/56.0626 / Aktivity projektu

22.12.
2015

Jazykově-poznávací pobyt ve Velké Británii

Jazykově-poznávací pobyt ve Velké Británii

V rámci projektu Zvyšování jazykových a čtenářských kompetencí se 20 studentů naší školy vydalo na sedmidenní jazykově-poznávací pobyt do Velké Británie. Byli vybráni podle jejich výsledků v loňském školním roce, kritériem výběru byl celkový prospěch, známka z anglického jazyka a absence. Proto se tento pobyt stal odměnou pro ty nejlepší studenty naší školy.

Za doprovodu Mgr. Daškové a Mgr. Fajrajzlové se v sobotu 5. prosince 2015 studenti vydali na dlouhou cestu do Velké Británie. Tohoto času všichni využili k seznámení se s druhou skupinou, která se pobytu zúčastnila, se studenty z lovosického gymnázia, a sportovně založeným panem průvodcem Tomášem Reznerem. Výborně skloubil program obou skupin.

více

Autor: Mgr. Michaela Králová   |   Sekce: Aktivity projektu

15.12.
2015

Čtenářské dílny inspirují

Čtenářské dílny inspirují
Od začátku školního roku na naší škole v rámci projektu „Zvyšování jazykových a čtenářských dovedností“ probíhají ve třídách 2.BC oboru Sociální činnost a 3.D oboru Informační služby - knihovnictví Čtenářské dílny. více

Autor: Mgr. Vladimíra Bezpalcová   |   Sekce: Aktivity projektu, Články

9.11.
2015

Cestujeme za poznáním i zkušenostmi

V rámci projektu Zvyšování jazykových a čtenářských kompetencí se 20 studentů naší školy vydá na sedmidenní jazykově poznávací zájezd do Velké Británie. Studenti byli vybráni podle jejich výsledků v loňském školním roce, kritériem výběru byl celkový prospěch, známka z anglického jazyka a absence.

více

Autor: Mgr. Michaela Králová   |   Sekce: Aktivity projektu


© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021


Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.