Mapa webu Česky English Deutsch

Konzultační hodiny 2020/2021

Hlavní stránka / Kontakty / Učitelé / Konzult. hodiny 2020/2021

Konzultační hodiny  pro školní rok 2020/2021

Konzultace v určeném čase musí být vyučujícímu předem oznámena.
Uvedené hodiny jsou vyučovací dle rozvrhu školy. 
0. h. 7:10 - 7:55
8. h.  14:30 - 15:15
9. h. 15:20-16:05
10.h. 16:10-16:55
        Sudý/Lichý t. Sudý týden Lichý týden
1 Mgr. Benešová Jitka středa 0.h.    
2 Mgr. Beňová Veronika úterý 0.h.    
3 Mgr. Bezpalcová Vladimíra čtvrtek 8.h.    
4 PhDr. Bouhamra Eva úterý 8.h.    
5 Ing. Brichtová Věra středa 8.h.    
6 Mgr. Coufalová Iva čtvrtek 0.h.    
7 Mgr. Čechák Martin pátek 8.h.    
8 Mgr. Čechura Roman   pondělí 0.h. pondělí 8.h.
9   Diviš Jiří pondělí 8.h.    
10 Ing. Divišová Hana pondělí 8.h.    
11 Mgr. Fišerová Irena středa 8. h.    
12 Ing. Bc. Florek Anton středa 0.h.    
13 Ing. Gruber Josef čtvrtek 8.h.    
14 Mgr.  Hanzlíček Miroslav středa 0.h.    
15 Mgr. Harmadyová Ivana pondělí 8.h.    
16 Ing. Hlávka Petr úterý 0.h.    
17 Mgr. Hodinářová Jana pátek 0. h.    
18 Bc. Holubová Denisa čtvrtek 0.h.    
19 Mgr. Hošková Jana úterý 8.h.    
20 Mgr. Hrabáková Štěpánka středa 0.h.    
21 Ing. Hůrka Miroslav středa 8.h.    
22 Mgr. Chocholoušková Veronika pondělí 0.h.    
23 Mgr. Jaššo Robert pondělí 9.h.    
24 Ing. Mgr. Jiroušková Kristina úterý 8.h.    
25 Mgr. Klajdáčová Helena úterý 8.h.    
26   Kohout Jaromír pondělí 0 h.    
27   Kolovský Jiří středa 10.h.    
28 Mgr. Kopečková Ivana pátek 0. h.    
29   Korimová Hana středa 8.h.    
30 Mgr. Koubková Helena středa 8.h.    
31 Mgr. Krafčik Štefan středa 0.h.    
32 Ing. Krňoulová Marie úterý 8. h.    
33 Mgr. Křivohlavá Helena středa 0.h.    
34 Mgr. Lukášová Marie pondělí 0.h.    
35 Mgr. Macnerová Izabela středa 8.h.    
36 Ing. Maňhal  Martin středa 8.h.    
37 Mgr. Mařáková Andrea pondělí 8. h.    
38 Ing. Mašková Marie pondělí 8. h.    
39 Mgr. Mužíková Květoslava čtvrtek 0.h.    
40 Mgr. Nováková Daniela čtvrtek 8.h.    
41 Mgr. Palikarská Eva čtvrtek 8.h.    
42 Mgr. Pruner Jiří středa 8.h.    
43   Přinda Jan pátek 0. h.    
44 Mgr. Rauová Pavla pátek 8.h.    
45 Ing. Regula  Julius pátek 0. h.    
46 Ing. Richtr Karel pondělí 8.h.    
47 Ing. Roubalová Jitka úterý 8.h.    
48 Ing. Řežábková Iva středa 0.h.    
49 PhDr. Sedlecká Eva úterý 8.h.    
50 Mgr. Sedlecký Jiří pondělí 8.h.    
51 Ing. Slavík Jiří středa 8.h.    
52 Mgr. Slavík Petr   pondělí 8. h. čtvrtek 0.h.
53 Mgr. Sojka Jan čtvrtek 8.h.    
54 Ing. Soukupová Anna úterý 8.h.    
55 Ing. Steininger Pavel středa 0.h.    
56 Mgr. Strnadová Dana pátek 8.h.    
57 Mgr.  Šimáková Marie úterý 0. h.    
58 Ing. Škoula Martin úterý 8.h.    
59 Mgr. Špalová Dagmar pátek 8.h.    
60 Mgr. Štědrá Alena pondělí 8. h.    
61 Mgr. Štraubová Jitka pondělí 8. h.    
62 Mgr. Šváchová Jana úterý 0.h.    
63 Mgr. Švecová Renata pátek 0. h.    
64 Mgr. Tomášková Iveta čtvrtek 0.h.    
65 Mgr. Ulčová Veronika pátek 0. h.    
66 Mgr. Ulrychová Ivana pondělí 0. h.    
67 Ing. Vejvarová Jiřina středa 8. h.    
68 Ing. Vlček Petr čtvrtek 8.h.    
69 Ing. Vojta Dalibor úterý 8.h.    
70 Mgr. Vozková Hana čtvrtek 8.h.    
71 Mgr. Vydrová Iva středa 8.h.    
72 JUDr. Zemanová Lindová Lenka úterý 8.h.    

Konzultační hodiny výchovných poradců

      Sudý/Lichý t.  
Mgr. Bezpalcová Vladimíra   pondělí 6. h 12:45 - 13:30
      středa 4. h 10:45 - 11:30
      čtvrtek 6. h 12:45 - 13:30
Mgr. Slavík Petr pondělí 6. h 12:45 - 13:30
      úterý 5. h 11:50 - 12:35
      středa 2. h 8:55 - 9:40
      čtvrtek 4. h 10:45 - 11:30

© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020


Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.