Mapa webu Česky English Deutsch

Konzultační hodiny 2019/2020

Hlavní stránka / Kontakty / Učitelé / Konzult. hodiny 2019/2020

Konzultační hodiny  pro školní rok 2019/2020

Konzultace v určeném čase musí být vyučujícímu předem oznámena.
Uvedené hodiny jsou vyučovací dle rozvrhu školy. 
0. h. 7:10 - 7:55
8. h.  14:30 - 15:15
9. h. 15:20-16:05
10.h. 16:10-16:55
        Sudý/Lichý t. Sudý týden Lichý týden
1 Ing. Barták Jiří středa 8. h.    
2 Mgr. Benešová Jitka čtvrtek 0.h.    
3 Mgr. Bezpalcová Vladimíra úterý 8.h.    
4 PhDr. Bouhamra Eva pondělí 8.h.    
5 Ing. Brichtová Věra pondělí 8.h.    
6 Mgr. Coufalová Iva pátek 0. h.    
7 Mgr. Čechák Martin úterý 8.h.    
8 Mgr. Čechura Roman úterý 8. h.    
9   Diviš Jiří úterý 8.h.    
10 Ing. Divišová Hana úterý 8.h.    
11 Mgr. Fišerová Irena pondělí 8.h.    
12 Ing. Bc. Florek Anton středa 0.h.    
13 Ing. Gruber Josef pondělí 8.h.    
14 Mgr.  Hanzlíček Miroslav středa 0.h.    
15 Mgr. Harmadyová Ivana pondělí 8.h.    
16 Ing. Hlávka Petr středa 8. h.    
17 Mgr. Hodinářová Jana čtvrtek 0.h.    
18 Bc. Holubová Denisa pátek 0. h.    
19 Mgr. Hošková Jana čtvrtek 8.h.    
20 Mgr. Hrabáková Štěpánka úterý 0.h.    
21 Ing. Hůrka Miroslav úterý 8.h.    
22 Ing. Mgr. Jiroušková Kristina čtvrtek 8.h.    
23 Ing. Jůza Zdeněk pátek 0. h.    
24 Mgr. Klajdáčová Helena pátek 0. h.    
25 Mgr. Klímová Tereza čtvrtek 8.h.    
26   Kohout Jaromír pondělí 0 h.    
27   Kolovský Jiří čtvrtek 10.h.    
28 Mgr. Kopečková Ivana středa 8.h.    
29 Mgr. Korima Jiří středa 8. h.    
30   Korimová Hana úterý 0.h.    
31 Mgr. Koubková Helena čtvrtek 8.h.    
32 Mgr. Krafčik Štefan úterý 8.h.    
33 Ing. Krňoulová Marie úterý 0. h.    
34 Mgr. Křivohlavá Helena úterý 0. h.    
35 Mgr. Kurzová Ivana čtvrtek 8.h.    
36 Mgr. Lukášová Marie   středa 8.h. pátek 8. h.
37 Mgr. Macnerová Izabela úterý 8.h.    
38 Ing. Maňhal  Martin čtvrtek 8.h.    
39 Mgr. Mařáková Andrea středa 8. h.    
40 Ing. Mašková Marie pondělí 9. h.    
41 Ing. Mašková Petra středa 0. h.    
42 Mgr. Mužíková Květoslava pondělí 8.h.    
43 Ing. Nechanický Milan úterý 8.h.    
44 Mgr. Nováková Daniela pátek 8. h.    
45 Mgr. Palikarská Eva pondělí 8.h.    
46 Mgr. Pruner Jiří čtvrtek 0.h.    
47   Přinda Jan úterý 0. h.    
48 Mgr. Rauová Pavla čtvrtek 8.h.    
49 Ing. Regula  Julius pondělí 0.h.    
50 Ing. Roubalová Jitka úterý 8.h.    
51 Ing. Řežábková Iva středa 0.h.    
52 PhDr. Sedlecká Eva středa 0.h.    
53 Mgr. Sedlecký Jiří středa 8.h.    
54 Ing. Slavík Jiří pondělí 8.h.    
55 Mgr. Slavík Petr   pondělí 8. h. úterý 0. h.
56 Mgr. Sojka Jan úterý 8.h.    
57 Ing. Soukupová Anna čtvrtek 8.h.    
58 Ing. Steininger Pavel úterý 0. h.    
59 Mgr. Strnadová Dana pondělí 10.h.    
60 Mgr.  Šimáková Marie úterý 0. h.    
61 Ing. Škoula Martin pondělí 0. h.    
62 Mgr. Špalová Dagmar středa 0.h.    
63 Mgr. Štědrá Alena pondělí 0. h.    
64 Mgr. Štraubová Jitka pondělí 8. h.    
65 Mgr. Šváchová Jana čtvrtek 8.h.    
66 Mgr. Švecová Renata pondělí 0. h.    
67 Mgr. Tomášková Iveta pátek 0. h.    
68 Mgr. Ulčová Veronika pondělí 0. h.    
69 Mgr. Ulrychová Ivana pondělí 0. h.    
70 Ing. Vejvarová Jiřina středa 8. h.    
71 Ing. Vlček Petr   úterý 8. h. čtvrtek 8.h.
72 Ing. Vojta Dalibor středa 8.h.    
73 Mgr. Vozková Hana úterý 8. h.    
74 Mgr. Vydrová Iva úterý 8. h.    
75 JUDr. Zemanová Lindová Lenka úterý 8. h.    
76 Mgr. Žižková Jana úterý 0. h.    

Konzultační hodiny výchovných poradců

      Sudý/Lichý t. Sudý týden Lichý týden  
Mgr. Bezpalcová Vladimíra   pondělí 5.h.     11:50 - 12:35
      úterý 5.h.     11:50 - 12:35
      čtvrtek 7.h.     13:40 - 14:25
Mgr. Slavík Petr pondělí 2. h.     8:55 - 9:40
      středa 2. h.     8:55 - 9:40
      čtvrtek 1.h.     8:00 - 8:45
      pátek 6. h.     12:45 - 13:30

© 2011 Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň


RSS kanál  |  XML Sitemap    Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019


Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.